Re: Organizujemy się :)
: 06 kwie 2026, 22:02
Ciągle jakieś dziewczyny musiały go ratowaćDorszka pisze: 06 kwie 2026, 20:55 Słuchajcie, ja nie wiem, jak myśmy się tu wszyscy porejestrowali na tym forum, jak rzeczony Zbyszko uratowany został przez Danusię, a nie przez Jagienkę. Nic dziwnego, że tyle osób ma problemy z rejestracjąJuż poprawiłam.