Strona 13 z 13

Re: Organizujemy się :)

: 06 kwie 2026, 22:02
autor: Dynastia
Dorszka pisze: 06 kwie 2026, 20:55 Słuchajcie, ja nie wiem, jak myśmy się tu wszyscy porejestrowali na tym forum, jak rzeczony Zbyszko uratowany został przez Danusię, a nie przez Jagienkę. Nic dziwnego, że tyle osób ma problemy z rejestracją lol Już poprawiłam.
Ciągle jakieś dziewczyny musiały go ratować biggreen

Re: Organizujemy się :)

: 08 kwie 2026, 20:13
autor: Dorszka
Dynastia pisze: 06 kwie 2026, 22:02
Dorszka pisze: 06 kwie 2026, 20:55 Słuchajcie, ja nie wiem, jak myśmy się tu wszyscy porejestrowali na tym forum, jak rzeczony Zbyszko uratowany został przez Danusię, a nie przez Jagienkę. Nic dziwnego, że tyle osób ma problemy z rejestracją lol Już poprawiłam.
Ciągle jakieś dziewczyny musiały go ratować biggreen
No w sumie Jagienka przed niedźwiedziem też lol